24
jun
2026
Czasem najcenniejszym prezentem jest obecność.
W poniedziałek naszą podopieczną, Panią Felicję, odwiedzili uczniowie Dolnośląski Zespół Szkół w Lubinie. Były rozmowy, uśmiechy, wspólnie spędzony czas i wiele ciepła, które trudno zamknąć w kilku słowach.
Takie spotkania pokazują, że wolontariat to coś więcej niż pomoc. To budowanie relacji, pamięć o drugim człowieku i chwile, które zostają w sercu na długo.
Dziękujemy uczniom oraz opiekunce wolontariatu Pani Joannie Mularczyk za kolejną piękną wizytę i za to, że regularnie otaczacie Panią Felicję swoją życzliwością i troską.