24 jun 2026

Czasem najcenniejszym prezentem jest obecność.

W poniedziałek naszą podopieczną, Panią Felicję, odwiedzili uczniowie Dolnośląski Zespół Szkół w Lubinie. Były rozmowy, uśmiechy, wspólnie spędzony czas i wiele ciepła, które trudno zamknąć w kilku słowach.

Takie spotkania pokazują, że wolontariat to coś więcej niż pomoc. To budowanie relacji, pamięć o drugim człowieku i chwile, które zostają w sercu na długo.

Dziękujemy uczniom oraz opiekunce wolontariatu Pani Joannie Mularczyk za kolejną piękną wizytę i za to, że regularnie otaczacie Panią Felicję swoją życzliwością i troską.

Czasem najcenniejszym prezentem jest obecność.