15
jun
2026
Kolejne kwiaty trafiły do Hospicjum PALIUM.
Do akcji „Zielony Azyl” dołączyła również Szkoła Podstawowa w Niemstowie, przekazując piękne rośliny, które ozdobią otoczenie hospicjum i będą cieszyć zarówno podopiecznych, jak i ich bliskich.
Każdy kwiat jest dla nas czymś więcej niż tylko rośliną. To znak pamięci, życzliwości i troski o drugiego człowieka. Dzięki takim gestom wokół hospicjum pojawia się więcej kolorów, piękna i nadziei.
Dziękujemy uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz całej społeczności szkolnej za otwarte serca i włączenie się do naszej akcji. Razem tworzymy miejsca, w których dobro naprawdę rozkwita.