16 jun 2026

Pachnące dobro trafiło do hospicyjnego ogrodu.

W ramach akcji „Zielony Azyl” społeczność Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rudnej podarowała naszym podopiecznym wyjątkowe rośliny, starannie wybrane z myślą o hospicyjnym ogrodzie.

Wśród nich znalazły się wieloletnie, pachnące lawendy, macierzanki i szałwie, a także zachwycające gaury i inne piękne rośliny, które przez wiele miesięcy będą cieszyć oczy, przyciągać motyle i wypełniać ogród kolorem oraz zapachem.

To nie były przypadkowe zakupy. Każda roślina została wybrana z troską i sercem, aby stworzyć miejsce przyjazne naszym pacjentom, ich rodzinom oraz wszystkim odwiedzającym hospicjum.

Dziękujemy uczniom, nauczycielom oraz całej społeczności Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudnej za ten piękny dar. Dzięki Wam hospicyjny ogród staje się jeszcze bardziej wyjątkowym miejscem.

Pachnące dobro trafiło do hospicyjnego ogrodu.