Niektóre historie mają swój piękny ciąg dalszy.
W ubiegłym roku to właśnie Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudnej miał ogromny udział w tworzeniu naszego Zielonego Azylu. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli balkon ZPO zamienił się w miejsce pełne kolorów, zapachów i życia.
Dlatego tym bardziej cieszy nas, że również w tym roku społeczność szkoły włączyła się w akcję uzupełniania roślin. Piękne kwiaty i sadzonki trafiły do naszego Azylu, który ponownie rozkwita dzięki ludziom o wielkich sercach.
Ta wizyta miała jednak jeszcze jeden wyjątkowy wymiar. Uczniowie nie przyszli tylko na balkon. Odwiedzili także swojego podopiecznego w ZPO, pokazując, że za kwiatami, prezentami i działaniami stoją przede wszystkim relacje, pamięć i obecność drugiego człowieka.
Dziękujemy za kontynuowanie tego pięknego dzieła. Za serce, za wrażliwość i za to, że jesteście z nami nie tylko od święta.