8 jun 2026

Kolejne piękne serca dołączyły do akcji „Zielony Azyl”.

Uczniowie Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie wraz z nauczycielami przygotowali dla naszych podopiecznych kwiaty, rośliny oraz własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami.

Dzięki ich zaangażowaniu przestrzenie Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego stały się jeszcze bardziej kolorowe, przyjazne i pełne życia. To właśnie takie gesty przypominają, że troska o drugiego człowieka może mieć wiele pięknych barw.

Serdecznie dziękujemy Pani Renacie Bodyk, uczniom oraz całej społeczności szkolnej za okazane serce, pamięć i chęć niesienia dobra.

Cudownie mieć Was obok.

Kolejne piękne serca dołączyły do akcji „Zielony Azyl”.